Odwiedziło nas 59107 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości.
Intencje modlitwy

18 Lutego 2019

Dziękuje Matko Najświętsza za wszystkie dotychczas otrzymane łaski i błagam o zdrowie dla całej rodziny i zdrowie dla mnie , który choruje na nowotwór.

Janusz

18 Lutego 2019

Święta Panienko Mario dziękuję że jesteś z nami twoimi dziećmi proszę Cię o zdrowie dla moich synów,żony,mamy,dla mnie i proszę o błogosławieństwo dla całego Bożego świata amen.

Mirek H

17 Lutego 2019

Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę.

Weronika

14 Lutego 2019

Bardzo proszę o zdrowie, miłość i szczęście dla Piotrka.

Ania

14 Lutego 2019

Matko Boża proszę ciebie o łaskę uzdrowienia mnie z moich chorób,z tego wirusa ,który powoduje częste choroby zatok,i innych dolegliwości,żeby to się zatrzymało i ustąpiło,oraz z chorób i dolegliwości bólowych żołądka i jelit,żeby to się uregulowało

Sylwia Zając


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Zwykła 17 lutego 2019

1. W piątek, 22 lutego, z racji ostatniego piątku miesiąca, na Mszy świętej o 17.00 modlitwą i specjalnym błogosławieństwem otoczymy osoby uzależnione i ich rodziny.

2.  W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy świętej, modlitwą i  specjalnym błogosławieństwem otaczamy wdowy i wdowców.

3.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

4.  Wszystkim małżonkom, którzy w tym miesiącu obchodzą jubileusz lub rocznicę zawarcia Sakramentu małżeństwa, a dziś przyjęli błogosławieństwo Boże, życzymy, by miłość małżeńska w Was wzrastała i  była dla źródłem radości w życiu codziennym.

5.  Na czas świętowania Dnia Pańskiego i nowego tygodnia przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Kalendarz liturgiczny

W piątek, 22 lutego – święto Katedry Św. Piotra, apostoła

W sobotę, 23 lutego – wspomnienie Św. Polikarpa, biskupa i męczennika

... Nie szukaj sposobów, by rozgrzeszyć się ze swoich braków. Szukaj raczej sposobu jak się ich pozbyć ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.