Spotkanie Salezjanów i Salezjanek Współpracowników Niedziela, 9 Czerwca 2019 Spotkanie Salezjanów i Salezjanek Współpracowników PRZYJDŹ - Nie zapomnij! czytaj więcej
W najbliższą niedzielę Błogosławieństwo dzieci - bądźcie z nami. Zapraszamy! Niedziela, 9 Czerwca 2019 W najbliższą niedzielę Błogosławieństwo dzieci - bądźcie z nami. Zapraszamy! Błogosławieństwo na każdej Mszy Św. czytaj więcej
SPOTKANIE STOWARZYSZENIA ADMA Piątek, 7 Czerwca 2019 SPOTKANIE STOWARZYSZENIA ADMA Ks. Bosko i Wspomożycielka - zapraszają ! czytaj więcej
ZAPRASZAMY CHORYCH Środa, 5 Czerwca 2019 ZAPRASZAMY CHORYCH Środa 5 czerwca godz. 9.30 czytaj więcej
NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE Sobota, 1 Czerwca 2019 NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE Serce Jezusa zmiłuj się nad nami! czytaj więcej
​Czuwanie w sanktuarium maryjnym na Górce w Szczyrku Piątek, 24 Maja 2019 ​Czuwanie w sanktuarium maryjnym na Górce w Szczyrku czytaj więcej
Odwiedziło nas 55440 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości.
Intencje modlitwy

11 Czerwca 2019

Z serca proszę o łaskę uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.

Basia

28 Maja 2019

Proszę o łaskę potomstwa dla moich synów

Renata

27 Maja 2019

Matko Boska, proszę Cię o zdrowie dla mojej całej rodziny czuwaj nad nami. Proszę,aby córki wybrały dobrą drogę w swoim życiu.Pokieruj Matko młodszą córkę w wyborze szkoły i aby mój mąż pozostał takim jakim jest żeby w domu nie rządził alkohol.

Anonim

24 Maja 2019

Matko Boza Wspomozycielko Wiernych dziekuje za Twa opieke nad nasza rodzina i proszę o laske nawrócenia i uzdrowienia z choroby nerwowej dla taty, proszę o zdrowie i laski dla rodzeństwa z rodzinami.Matko Boza proszę o Twa pomoc i opieke nad nasza rodzina

maria

24 Maja 2019

Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski, proszę o błogosławieństwo Boże na wszystkich drogach życia dla całej rodziny, o zdrowie dla Sylwii, Krystyny, mamy, Zuzanny, Zbigniewa i wszystkich bliskich. O światło Ducha Św. dla Zuzanny na czas egz. doktoranckich.

Majka


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 9 czerwca 2019

1.     Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w niedzielę i uroczystości o 16.30, natomiast w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, czyli ok. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa w  tych nabożeństwach.

2.     Jutro w tzw. drugi dzień Zielonych Świąt, przypada Święto NMP Matki Kościoła. Msze święte w naszym Sanktuarium o godzinie 7.30; 9.30; 17.00.

3.     W przyszłą niedzielę 16 czerwca uroczystość Najświętszej Trójcy z racji III niedzieli miesiąca podczas każdej Mszy świętej, modlitwą i  specjalnym błogosławieństwem otaczamy małżonków, którzy w  miesiącu czerwcu obchodzą jubileusz lub rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.

4.     Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy pismo Don Bosco, kierowany do rodziców i wychowawców.

5.     Wszystkich Was tu obecnych oraz Wasze Rodziny, zawierzamy opiece naszej Matki, Szczyrkowskiej Wspomożycielki i Królowej Beskidów.

Kalendarz liturgiczny

W poniedziałek, 10 czerwca – święto Najświętszej Maryi Matki Kościoła

We wtorek, 11 czerwca – wspomnienie Św. Barnaby, apostoła

W czwartek, 13 czerwca - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

W piątek, 14 czerwca – wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

... Nasze życie jest w rękach Pana, który jest Dobrym Ojcem. On wie do kiedy ma nas zachować ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.