24 maja - Czuwanie maryjne  - zapraszamy serdecznie. Środa, 24 Maja 2017 24 maja - Czuwanie maryjne - zapraszamy serdecznie. PRZYJDŹ czytaj więcej
NIEŚMIERTELNI Niedziela, 9 Kwietnia 2017 NIEŚMIERTELNI Płyta do nabycia na Górce od 30.04-3.05 czytaj więcej
Odwiedziło nas 90550 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości.
Intencje modlitwy

28 Maja 2017

Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wi

Ewelina

27 Maja 2017

Matko Boska Szczyrkowska prosze o zdrowie dla meza ,o znalezienie satysfakcjonujacej go pracy i pomoc w walce z nalogiem.

MARIA

26 Maja 2017

Matko Boska Szczyrkowska prosze o zdrowie dla wnukow i calej rodziny oraz o pomoc w walce z nalogami.

Maria

25 Maja 2017

Panna Mária, prosím Ťa, oroduj za moju mamičku, ktorá je ťažko chorá, aby sa uzdravila. Ďakujem Ti za príhovor u nášho Pán a jej uzdravenie. Tiež Ťa prosím o požehnanie pre nás všetkých a finančnú pomoc. Ďakujem.

Zuzana

23 Maja 2017

Matko Boska Szczyrkowska ,proszę Cię o zdrowie dla mojego Taty

Adam


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 28 maja 2017

1.    Wczoraj w katedrze Św. Mikołaja w Bielsku- Białej przyjął święcenia kapłańskie Michał Marek, który dziś w kościele parafialnym w Szczyrku odprawi swoją pierwsza Msze Świętem. Otoczmy go nasza serdeczną modlitwą.

2.    Dziś o 17-tej Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

3.    W środę, 31 maja, przypada miesięczne wspomnienie św. Jana Bosko. W  tym dniu na Mszy świętej o 17.00 będziemy modlić się w intencji Pań sprzątających nasze Sanktuarium w miesiącu maju i ich rodzin. Po Mszy świętej ostatnie nabożeństwo majowe. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie.

4.    Od czwartku, 1 czerwca rozpoczniemy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez cały czerwiec nabożeństwa te w  niedzielę odprawiamy o 16.30, natomiast w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej, czyli ok. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach. W tym dniu z racji Dnia dziecka, będziemy w sposób szczególny modlić się za wszystkie dzieci.

5.    W piątek, 2 czerwca w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych na Podmagurze i w Biłej. W tym dniu, podczas Mszy świętej o godzinie 17-tej udzielimy błogosławieństwa ludziom młodym, wypraszając dla nich dobry i właściwy wybór drogi życia i powołania.

6.    W sobotę 3 czerwca w czasie Mszy świętej o godzinie 9.30 udzielimy błogosławieństwa Matkom oczekującym potomstwa i małżeństwom pragnącym przyjąć dar życia.

7.    Dziękujemy za wasza obecność i składane ofiary a na czas świętowania Dnia Pańskiego i wypoczynku oraz pogłębienia wiary przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Kalendarz liturgiczny

W poniedziałek, 29 maja – wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

We wtorek, 30 maja – wspomnienie Św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika, patrona naszej diecezji

W środę, 31 maja – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

W czwartek, 1 czerwca – wspomnienie Św. Justyna, męczennika

W sobotę, 3 czerwca – wspomnienie Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

... Opatrzność Boża w swoim czasie zajmie się obroną niewinnych ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.