SPOTKANIE STOWARZYSZENIA ADMA Piątek, 3 Listopada 2017 SPOTKANIE STOWARZYSZENIA ADMA Przyjdź w piątek na Mszę Św. o 17-tej czytaj więcej
Wszystkich Świętych Czwartek, 2 Listopada 2017 Wszystkich Świętych Pamiętajmy o modlitwie za zmarłych! czytaj więcej
Wypominki Niedziela, 22 Października 2017 Wypominki Nie zapomnij o swoich bliskich zmarłych! czytaj więcej
OTOCZĄ KRAJ RÓŻAŃCEM Niedziela, 24 Września 2017 OTOCZĄ KRAJ RÓŻAŃCEM Ratuj różańcem Polskę i świat czytaj więcej
ADMA w Toruniu i Rumii Poniedziałek, 5 Czerwca 2017 ADMA w Toruniu i Rumii Pod sztandarem Maryi czytaj więcej
Odwiedziło nas 54851 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości.
Intencje modlitwy

19 Listopada 2017

Proszę, abyśmy miłowali Boga i bliźniego, ufali miłości Bożej, o pełną wiarę bez zwątpienia, przyjęcie w pełni Ducha Św., dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, ks. Macieja, ks. Tomka, Ewy i o nawrócenie nas i bliskich nam osób. Dziękujemy:

Ewelina

18 Listopada 2017

Matko Boska błagam o opieę nad moim synem,pomoc w rozwiązaniu jego peoblemów zdrowotnych i ulgę w długotrwałym cierpieniu,Otocz go miłością i daj mu siłę na każdy dzień Ewa

ewa

18 Listopada 2017

Matko Boza Błagam o zdrowie dla mojego syna o pomyślne rozwiązanie jego problemów zdrowotnych i ulge w cierpieniach

ewa

17 Listopada 2017

Matko Boska wyproś dar potomstwa dla syna i synowej

Rodzice

16 Listopada 2017

Proszę Cię, Matko Boża o dar potomstwa dla syna i synowej

Matka


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII Niedziela Zwykła 19 listopada 2017

1.     Przypominamy, że różaniec z wypominkami za zmarłych, odprawiamy przez cały listopada o godzinie 16.30, tak w niedziele, jak i w dni powszednie.

2.     W środę, 22 listopada, wspominamy w liturgii św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Z tej racji bardzo dziękujemy Panu Organiście Tomaszowi i scholii za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu na próby i ubogacanie liturgii muzyką i śpiewem.

3.     W piątek, 24 listopada bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę Św. o godzinie 17-tej wszystkich, czcicieli Matki Bożej a szczególnie członków Stowarzyszenia Wspomożycielki Wiernych. W czasie Mszy św. o godzinie 17-tej będziemy także modlić się za osoby uzależnione i ich rodziny.

4.     Koło Emerytów w Szczyrku serdecznie zaprasza wszystkich członków i  sympatyków koła na tradycyjne Spotkanie Andrzejkowe, które odbędzie się 25 listopada tj. w sobotę o godzinie 16.00 w budynku kina Beskid.

5.     W przyszłą niedzielę 26 listopada a z racji czwartej niedzieli miesiąca, modlitwą i obrzędem błogosławieństwa, otoczymy wdowy i wdowców.

6.     Także w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla, w czasie każdej Mszy świętej dokonamy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Zachęcamy wszystkich do przeżycia tego wydarzenia i do otwarcia drzwi Jezusowi, oddania Mu swego życia, zawierzenia Mu naszych rodzin i podejmowania posługi miłości miłosiernej we wszelkich wymiarach życia.

7.     Dziękujemy z serca za Waszą obecność, modlitwę i składane ofiary.

Kalendarz liturgiczny

W poniedziałek, 20 listopada – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

We wtorek, 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

W środę, 22 listopada, - wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

 W piątek, 24 listopada, przypada wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy

... Weźmy z rąk Bożych wszystko co się zdarza, a zapewniam was, że Pan weźmie dobrze pod uwagę nasze poddanie się Jego woli ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.