Pomódl się za naszą Ojczyznę Niedziela, 11 Listopada 2018 Pomódl się za naszą Ojczyznę w 100 -lecie odzyskania Niepodległości czytaj więcej
Zespół Klimczok zaprasza Niedziela, 4 Listopada 2018 Zespół Klimczok zaprasza Wieczornica i koncert pieśni patriotycznych czytaj więcej
RÓŻANIEC  za zmarłych o 16.30 Czwartek, 1 Listopada 2018 RÓŻANIEC za zmarłych o 16.30 Przez cały listopad czytaj więcej
Wypominki Poniedziałek, 22 Października 2018 Wypominki Nie zapomnij o swoich bliskich zmarłych! czytaj więcej
Odwiedziło nas 56674 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości.
Intencje modlitwy

5 Grudnia 2018

Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!

Grzegorz

2 Grudnia 2018

Matko Boża Szczyrkowska dziękuję za opiekę i proszę CIĘ wstawiaj się u syna swego o nawrócenie mojego syna,wyzwolenioa z nałogu pijaństwa,uwolnienie od wszystkich złych duchów i zjednoczenie rodziny.

matka

30 Listopada 2018

Proszę o nawrócenie zięcia

Barbara

28 Listopada 2018

Mateńko Moja wspomożycielko i Królowo Beskidów, proszę uproś mi u Jezusa Twego syna, żeby mąż zmienił swoje postępowanie

Krystia

27 Listopada 2018

Szczęść Boże proszę o dar potomstwa dla Lidii i Radosława !!!! O Potrzebne łaski dla moich bliskich i W INTENCJI BOGU WIADOMEJ...!!!!! Niech będzie pochwalonyJezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica!!!

Lidia


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Adwentu 9 grudnia 2018

1.     Zapraszamy do udziału w roratach, które w naszym Sanktuarium odprawiamy od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00.

2.     W duchu solidarności z najbardziej potrzebującymi, rozprowadzamy świece na stół wigilijny. Zachęcamy też do nabycia poświęconych opłatków. Świece i  opłatki można nabyć pod chórem lub w zakrystii po każdej Mszy świętej. Także zachęcamy do nabyć kalendarz z naszego Sanktuarium na rok 2019.

3.     W przyszłą niedzielę, 16 grudnia rozpoczynamy Uroczystą Nowennę przed Bożym Narodzeniem, będzie ona podczas Mszy świętej o godzinie 17.00. Nowennę zakończymy w dzień Wigilii Bożego Narodzenia, na  Mszy świętej o 9.30.

4.     Także W przyszłą niedzielę, z racji III. niedzieli miesiąca, podczas każdej Mszy świętej, modlitwą i specjalnym błogosławieństwem otoczymy małżonków obchodzących w miesiącu grudniu jubileusz lub rocznicę zawarcia Sakramentu małżeństwa.

5.     Pragniemy zaprosić do udziału we Mszy świętej za zmarłych w Roku Pańskim 2018, która odbędzie się w sobotę, 29 grudnia o 17.00. Eucharystia ta jest darem od Wspólnoty Salezjanów dla Was, którzy przeżywacie w tym roku rozstanie z bliskimi. Bardzo prosimy, aby w zakrystii podać imiona i nazwiska zmarłych w tym roku oraz datę ich śmierci. Podczas specjalnej modlitwy bliscy złożą znicze przed ołtarzem, my zaś będziemy się łączyć ze zmarłymi w tajemnicy świętych obcowania. Serdecznie zapraszamy do udziału.

6.     Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczyrku informuje, że tegoroczna Wigilia dla osób starszych, samotnych odbędzie się w środę 19 grudnia o  godz. 13:00-tej w Szczyrkowskim Centrum Kultury (dawne Kino „BESKID”). Zgłoszenia na Wigilię, przyjmowane są do piątku, 14 grudnia do godz. 12:00 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Szczyrku w  budynku Urzędu Miejskiego w Szczyrku ul. Beskidzka 4, II piętro pokój 36

7.     Dziękujemy, za każde dobre słowo, życzliwość, ofiary i życzymy owocnego i  radosnego przeżywania czasu adwentu i zapewniamy o naszej modlitwie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej.

Kalendarz liturgiczny

W czwartek, 13 grudnia – wspomnienie Św. Łucji, dziewicy i męczennicy

W piątek, 14 grudnia, obchodzimy wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła

... Święci uczestniczą w potędze Boga i rządzą z Nim. W ten sposób ukazują ziemi, jak cnota jest droga Panu ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.