Nabożeństwa w Wielkim Poście Poniedziałek, 12 Lutego 2018 Nabożeństwa w Wielkim Poście Gorzkie żale przybywajcie.... czytaj więcej
Odwiedziło nas 68644 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości.
Intencje modlitwy

15 Marca 2018

O Boże błogosławieństwo dla rodziny.

Danuta

13 Marca 2018

O dobrego meza Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agatki

Ala

12 Marca 2018

Błagam o cud uzdrowienia mojego taty z ciężkiej choroby.

Marta

10 Marca 2018

O zdrowie o Boże błogosławieństwo dla córki Mai oraz całej rodziny, z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski.

Przemysław

7 Marca 2018

Błagam Cię Pani o cud, zgode i miłość..

Kasia


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkiego Postu 11 marca 2018

1.  Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.00 odprawiamy Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, natomiast w piątki po Mszy Św. o 17-tej Drogę krzyżową.

2.  W łączności z Caritas Polska, rozprowadzamy baranki wielkanocne i paschaliki na stół wielkanocny. Dochód zostanie przeznaczony na Caritas naszej diecezji. Zachęcamy by wesprzeć tą charytatywną akcję.

3.  Przygotowując się do Uroczystości ku czci św. Józefa, Patrona Kościoła, naszego Zgromadzenia Salezjańskiego, od 10-tego do 18-tego marca na Mszy świętej o 17-tej odprawiamy specjalną nowennę.

4.  Ksiądz Proboszcz, Andrzej Loranc zaprasza w piątek 16 marca na godzinę 18.00-tą na drogę krzyżową, która rozpocznie się przy Sanktuarium św. Jakuba a następnie przejdzie ul Beskidzka i Myśliwska do kościoła parafialnego św. Piotra i Pawła.

5.  Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Salezjański Wolontariat Misyjny – Młodzi Światu w Krakowie. Informacje o tej organizacji katolickiej można zabrać ze stolika pod chórem.

6.  W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będziemy przeprowadzać kwestę na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.

7.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

8.     Dziękujemy z serca za waszą obecność i modlitwy oraz wszelkie składane ofiary na tacę i do skarbon. Wszystkim życzmy dobrego przeżycia kolejnego tygodnia Wielkiego Postu.

... Znoś chętnie braki innych, jeżeli chcesz, by inni znosili twoje ...
(...jedni drugich brzemiona noście... ) Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.