W najbliższą niedzielę Błogosławieństwo dzieci - bądźcie z nami. Zapraszamy! Niedziela, 10 Czerwca 2018 W najbliższą niedzielę Błogosławieństwo dzieci - bądźcie z nami. Zapraszamy! Błogosławieństwo na każdej Mszy Św. czytaj więcej
Dodaj intencję
 • 3 Lipca 2016

  Bóg Honor Ojczyzna! W intencji Ś.p. Małgorzaty Kosater, Ś.p. Tadeusza Gocłowskiego, Ś.p. Mariana Kryszyk, Ś.p. Agnieszki Paczoske, Ś.p. Janiny Parandowskiej, Ś.p. Stefanii Lademan, Ś.p. Bolesława Kroll, Ś.p. Brunona Puzdrowskiego, Ś.p. Mariana Kryszyk

  ELŻBIETA FRANKOWSKA

 • 2 Lipca 2016

  Matko Boska Szczyrkowska składam podziękowanie za cud narodzin syna i proszę o zdrowie, szczęście,błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Spraw Matko, aby mój mąż Marcin uwolnił się z alkoholizmu, znalazł pracę i stał się odpowiedzialną głową rodziny.

  Renata

 • 2 Lipca 2016

  Prosze Cie Panie Boze w pewnej mojej intencji

  ewa

 • 2 Lipca 2016

  We wszystkich intencjach rodziny meza synow i synowych Bogu i Matce Bozej przedstawionych

  Ewa

 • 1 Lipca 2016

  Najukochańsza Mateczko, pobłogosławiłaś nam przy zawarciu związku małżeńskiego i stał się cud, zrodziło się we mnie dziecko,błagam Cie o życie i zdrowie dla niego,żebyśmy zobaczyli już jego serduszko na najbliższym badaniu,błagam o Twoje wstawiennictwo.

  monika

 • 1 Lipca 2016

  Proszę Cię Panie o szczęśliwe rozwiązanie, o opiekę nad moim nienarodzonym jeszcze dzieckiem, nade mną oraz moim mężem. Obdarz nas Panie zdrowiem i Swoją łaską. Dziękuję

  Natalia z Bielska

 • 30 Czerwca 2016

  Szczyrkowska Matko Boża, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo podczas mojego powierzonego awansu. Dopomóż mi w każdej chwili i każdej podejmowanej decyzji. Proszę również uzdrów mój kręgosłup abym w pełni sił mogła wykonywać swoje obowiązki.

  Ewunia

 • 30 Czerwca 2016

  Proszę o modlitwę w intencji córki Weroniki, by pomyślnie rozwiązała swe problemy życiowe i z radością wychowywała synów Nikodema i Bartosza.

  Mama

 • 30 Czerwca 2016

  Prosimy o modlitwę w intencji syna Miłosza z okazji 18 rocznicy urodzin, by odnalazł drogę do Boga i ludzi.

  Rodzice

 • 27 Czerwca 2016

  Mateczko Szczyrkowska proszę Cię o szczęśliwe podróżowanie wczasie wakacji i szczęsliwe powroty do naszych domów.O zdrowie dla rodzin-Pająk,Szakodyn i Szczelina.Czuwaj nad Nami i naszymi dziećmi i wnukami.

  Maria-Teresa Pająk

... Dla mnie ma większą wartość jedna cnota stała niż nadzwyczajne łaski ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.