W najbliższą niedzielę Błogosławieństwo dzieci - bądźcie z nami. Zapraszamy! Niedziela, 10 Czerwca 2018 W najbliższą niedzielę Błogosławieństwo dzieci - bądźcie z nami. Zapraszamy! Błogosławieństwo na każdej Mszy Św. czytaj więcej
Dodaj intencję
 • 20 Lipca 2016

  Proszę o modlitwę w intencji Igi o uwolnienie jej od działania złego, powrotu do zdrowia fizycznego i psychicznego, poukładania jej spraw życiowych i powrotu do szczęśliwego życia.

  Dawid

 • 20 Lipca 2016

  Matko Boża, dziękujemy za wysłuchanie modlitwy w intencji i ciężko chorej ANNY MOTYKA która została wybudzona ze śpiączki po 9-ciu dniach i prosimy o jej rychły powrót do zdrowia. Błogosław wszystkim ,którzy się nią opiekują oraz księżom Salezjanom.

  Rodzina

 • 19 Lipca 2016

  Matko pomóz mi. Proszę Cię o Twoje wstawiennictwo, pomoc i opiekę. Pomóż Matko Leszkowi w załatwieniu trudnej sprawy został oszukany.

  Iwonka

 • 17 Lipca 2016

  Matko Boga, Wszyscy Święci, Archaniołowie i Aniołowie wypraszajcie u Pana Boga dla naszej rodziny odpuszczenie grzechów, zdrowie, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo. Amen

  Jan

 • 14 Lipca 2016

  Matko dziekuję Ci, że mogłam być z Leszkiem w Wisle i trochę odpocząć dane mi odwiedzić Sanktuarium w Szczyrku. Byłam tu jako mała dziewczynka na wycieczce klasowej -byłam w czwartej klasie. Matko tak bardzo proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy .

  Iwona Frysztacka

 • 14 Lipca 2016

  Mateńko Najukochańsza serdecznie dziękuję Ci za to, że moja córka dzięki Twojemu najcudowniejszemu wstawiennictwu zdała maturę i dostała się na studia, proszę Miej ją w swojej opiece, zachowaj ją od wszelkiego złego.

  Anna

 • 13 Lipca 2016

  Matko Boża proszę Cię o Twoje wstawiennictwo i łaski. Matko proszę Cię o łaskę dobrego meża- żeby Leszek mi się oświadczył, a nasz ślub odbyl się w kosciele i był wyjątkowy. Matko pomóż mi.

  Iwona Frysztacka

 • 12 Lipca 2016

  Matko Boża, prosimy za Twoją przyczyną w intencji ciężko chorej Anny Motyka. Uproś jej Matko powrót do zdrowia. Błogosław wszystkim, którzy się nią opiekują, szczególnie lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej w żywieckim szpitalu.

  Rodzina Wandzel i Rodzina Goraus

 • 11 Lipca 2016

  Matko Boża dziękuję, że dane mi było wraz z moją córką modlić się w Sanktuarium na Górce. Teraz proszę o opiekę nad naszą rodziną, a szczególnie nad dorastającą córką, aby zrozumiała że jedyną drogą do szczęścia jest życie według Bożych Przykazań.

  Dorota

 • 9 Lipca 2016

  Maryjo proszę pomóż nam uprosić Boga Wszechmogącego o przywrócenie pełni zdrowia,radości życia dla syna Przemysława i jego rodziny z Błogosławieństwa Jego płynących Łask.Dziękujemy Matko za opiekę nad nami zaś Bogu Ojcu za każdą sekundę naszego życia.

  luksja

... Jeżeli ktoś cieszy się szacunkiem, wszystko co czyni, przyjmowane jest za dobrą monetę ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.