W najbliższą niedzielę Błogosławieństwo dzieci - bądźcie z nami. Zapraszamy! Niedziela, 10 Czerwca 2018 W najbliższą niedzielę Błogosławieństwo dzieci - bądźcie z nami. Zapraszamy! Błogosławieństwo na każdej Mszy Św. czytaj więcej
Dodaj intencję
 • 23 Sierpnia 2016

  Maryjo, dziękuję za dziecko które noszę pod sercem. Proszę o zdrowie dla niego o donoszenie dziecka do końca ciąży jak również szczęśliwe rozwiązanie.

  Ewa

 • 23 Sierpnia 2016

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

  syn

 • 23 Sierpnia 2016

  Maryjo proszę Cię w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia.

  mąż Michał

 • 22 Sierpnia 2016

  Matko Boża proszę Cię o pomoc w wyzwoleniu z więzów grzechu. Daj siłę, wiarę i błogosławieństwo

  marek

 • 21 Sierpnia 2016

  Proszę Matkę Szczyrkowską o przywrócenie wiary synowi i jego rodzinie

  Irena

 • 20 Sierpnia 2016

  Matko Boska Szczyrkowska proszę Cię o miłość,zgodę błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny oraz o wyzwolenie mojego męża Marcina z nałogu alkoholowego. Wyproś dla niego Matko siłę do rezygnacji z nałogu, odnalezienie sensu życia i znalezienie pracy.

  Renata

 • 15 Sierpnia 2016

  Z podziękowaniem za opiekę Bożą Najwyższemu Panu oraz prośba o pomoc duchową i wzmocnienie wiary dla syna i jego rodziny oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny.

  Irena z Śląska

 • 15 Sierpnia 2016

  Mateczko dziękuję za otrzymane łaski, proszę o opiekę nad moją rodziną, prowadź nas do Swojego Syna.

  Gosia

 • 14 Sierpnia 2016

  Matko Boża, proszę Cię o zdrowie, Boże błogosławieństwo, pomoc i opiekę na każdy dzień dla Małgorzaty, Jakuba i Andrzeja

  Żona i Matka

 • 9 Sierpnia 2016

  Najukochańsza Matko Boża Szczyrkowska dziękuje Ci za uzdrowienie i proszę o błogosławienstwo dla moich dzieci żeby wybrały dobrą drogę i ułożyły sobie życie. Bardzo proszę o zdrowie dla wszystkich. Bedę sie o to modlić codziennie w Apelu Jasnogórskim.

  teresa kaczmarska

... Znoś chętnie braki innych, jeżeli chcesz, by inni znosili twoje ...
(...jedni drugich brzemiona noście... ) Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.