OPŁATEK Poniedziałek, 14 Stycznia 2019 OPŁATEK czytaj więcej
ODPUST KU CZCI ŚW. Jana Bosko Niedziela, 13 Stycznia 2019 ODPUST KU CZCI ŚW. Jana Bosko czytaj więcej
RADOSNYCH ŚWIĄT Wtorek, 25 Grudnia 2018 RADOSNYCH ŚWIĄT Bóg jest z nami! czytaj więcej
Pomódl się za naszą Ojczyznę Niedziela, 11 Listopada 2018 Pomódl się za naszą Ojczyznę w 100 -lecie odzyskania Niepodległości czytaj więcej
Dodaj intencję
 • 2 Stycznia 2019

  Matko Boża Szczyrkowska proszę o opiekę i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, szczególnie proszę Cię Mateńko otocz opieką Agnieszkę i Marka i ich nienarodzone jeszcze dzieciątko.

  Anna

 • 29 Grudnia 2018

  Przez wstawiennictwo Twoje Maryjo zanoszę me prośby do Boga o uwolnienie syna z nałogu pijaństwa,jego zdrowie i pojednanie w rodzinie.O szczęśliwe małżeństwa moich dzieci.

  Irena

 • 22 Grudnia 2018

  Matko Najdroższa! Proszę Cię o pomoc dla Krzysztofa i Marty w przezwyciężeniu wszystkich trudności. Proszę o pomoc Krzysztofowi i wybaczeniu Marcie, o zdrowie i sile dla niego. Prosze o zgodę między nami która pobudzi nas do miłości.

  Marta

 • 21 Grudnia 2018

  Matko Boża proszę o wyzwolenie syna z nałogu pijaństwa.

  Maria Magdalena

 • 20 Grudnia 2018

  Proszę o modlitwę w intencji Przemka aby Pan Bóg poprowadził go drogą która wskaże mu co jest ważne w życiu i pomoże dostrzec co powinien zmienić w swoim życiu aby stać się lepszym człowiekiem. Proszę także o łaskę dojrzałości i mądrości dla niego.

  U.

 • 19 Grudnia 2018

  Matko Szczyrkowska proszę o zdrowie dla chorej mamy Krystyny

  Małgorzata

 • 14 Grudnia 2018

  Proszę o uzdrowienie z depresji chec i motywacje do dzialania i zycia. O wyzwolenie z leku i blokad. Nie Bog bedzie uwielbiony!

  Barbara

 • 12 Grudnia 2018

  Proszę wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił... Bóg zapłać zapłać

  Grzegorz

 • 5 Grudnia 2018

  Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło!

  Grzegorz

 • 2 Grudnia 2018

  Matko Boża Szczyrkowska dziękuję za opiekę i proszę CIĘ wstawiaj się u syna swego o nawrócenie mojego syna,wyzwolenioa z nałogu pijaństwa,uwolnienie od wszystkich złych duchów i zjednoczenie rodziny.

  matka

... Życzę wam abyście zachowali wasze prawdziwe bogactwo, jedyne bogactwo, bogactwo bogactw, bogactwo, którego możecie pragnąć, starać się otrzymywać je wszelkimi sposobami, a tym bogactwem jest Bojaźń Boża ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.