24 czerwca - Czuwanie maryjne  - zapraszamy serdecznie. Piątek, 24 Czerwca 2016 24 czerwca - Czuwanie maryjne - zapraszamy serdecznie. Prowadzi Parafia Św. Jakuba ze Szczyrku czytaj więcej
Odwiedziło nas 62148 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości.
Intencje modlitwy

21 Czerwca 2016

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Ewy i Marty o głęboką wiarę dla nich i ich rodzin.

DSZ

17 Czerwca 2016

Matko Boża Szczyrkowska proszę Cię o wyjście z nałogu pijaństwa moich synów Marcina i Piotra. Proszę aby terapia która zaczął Marcin przyniosła pozytywny skutek. Miej w opiece naszą rodzinę i wypraszaj dla nas potrzebne łaski. Bóg zapłać!

Lucyna

13 Czerwca 2016

Ukochana Matko Boża proszę serdecznie o uwolnienie mojego brata z nałogu pijaństwa, podjęcie walki z chorobą oraz o jego powrót do Kościoła.

Dorota

13 Czerwca 2016

Matko Boża błagam o zdrowie dla 6-letniego Miłoszka.

Beata

12 Czerwca 2016

Gorąco proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia dla mojego syna Pawła jak również dla Ani mojej szwagierki cierpiącej z powodu nawrotu choroby, by Jezus Miłosierny sprawił polepszenie jakości ich życia.

Ewa


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję
Czytaj więcej aktualności
... Pycha jest robakiem, który toczy duszę i przyczynia się do utraty zasług za wszystkie nasze dobre rzeczy ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.