24 sierpnia - Czuwanie maryjne  - zapraszamy serdecznie. Środa, 24 Sierpnia 2016 24 sierpnia - Czuwanie maryjne - zapraszamy serdecznie. PRZYJDŹ czytaj więcej
Odwiedziło nas 78322 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości.
Intencje modlitwy

24 Sierpnia 2016

Maryjo bardzo dziekuje za to ze znacznie poprawily sie wyniki mojego ukochanego chorujacego od urodzenia wnuka.Prosze wyproś dla niego calkowite wyzdrowienie.Dla pozostalych wnuków i calej rodziny o zdrowie rowniez prosze.

Maria z woj.opolskiego

24 Sierpnia 2016

Kochana Matko Boska błagam o łaskę Miłosierdzia dla mojego męża,spraw by wyszedł z nałogów,by poszedł do spowiedzi,by na nowo zaczął kochać siebie i rodzinę.Pomóż-ja już nie daję rady.Boję się o przyszłość moich dzieci.Powierzam Ci moją rodzinę

kasia

24 Sierpnia 2016

O dobrą pracę i właściwą drogę życiową.

Adam

23 Sierpnia 2016

Maryjo, proszę Cię o wytrwanie mojej mamy w trzeźwości, o zdrowie i długie lata życia dla babci oraz o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla córeczki, żony i siostry. Zawierzam Ci cala naszą rodzinę!

Rafal

23 Sierpnia 2016

Maryjo, dziękuję za dziecko które noszę pod sercem. Proszę o zdrowie dla niego o donoszenie dziecka do końca ciąży jak również szczęśliwe rozwiązanie.

Ewa


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję
Czytaj więcej aktualności
... Jeżeli chcemy, by świat mówił o nas, stańmy się świętymi ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.