24 sierpnia - Czuwanie maryjne  - zapraszamy serdecznie. Środa, 24 Sierpnia 2016 24 sierpnia - Czuwanie maryjne - zapraszamy serdecznie. PRZYJDŹ czytaj więcej
Odwiedziło nas 75893 gości. Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości.
Intencje modlitwy

23 Sierpnia 2016

Maryjo, proszę Cię o wytrwanie mojej mamy w trzeźwości, o zdrowie i długie lata życia dla babci oraz o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla córeczki, żony i siostry. Zawierzam Ci cala naszą rodzinę!

Rafal

23 Sierpnia 2016

Maryjo, dziękuję za dziecko które noszę pod sercem. Proszę o zdrowie dla niego o donoszenie dziecka do końca ciąży jak również szczęśliwe rozwiązanie.

Ewa

23 Sierpnia 2016

Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

syn

23 Sierpnia 2016

Maryjo proszę Cię w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia.

mąż Michał

22 Sierpnia 2016

Matko Boża proszę Cię o pomoc w wyzwoleniu z więzów grzechu. Daj siłę, wiarę i błogosławieństwo

marek


Zobacz wszystkie intencje
Dodaj intencję
Czytaj więcej aktualności
... Nie boję się wcale ludzi, gdy mówię im prawdę, boję się tylko tego, co mógłby uczynić Bóg, gdybym wypowiedział kłamstwo ... Św. Jan Bosko
Do prawidłowego działania strony wymagane są pliki cookies. Informacje w nich zawarte są wykorzystywame do celów funkcjonalnych oraz statystycznych.